Gönül Dağı , Aktörler, Tarihi göster ,Kanal bilgiler

Kahramanları ve gösterilme tarihleri ​​hakkındaki tam rapor, Gönül Dağı dizisinin kahramanları Jabal Al Qalb dizisinin hikayesinin detayları neler ve özel olarak göstermeyi karar veren kanal, gösteri tarihi ne vakit olacak.

Başrolünü Burke Attan’ın oynadığı merakla beklenen dizilerden biri ve başrol Gülsim Ali’de başrolde olacaksınız. Gönül Dağı dizisi Burk Atan, Gülsim Ali, Urdal Gendoruk, Shebnam Deligil, Ali Dushankalkar ve Mart Turak ile görüşmeler “The Mountain of the Heart” dizisinin ekibine katılmak için.

TRT kanalı diziyi her birinin yanında gösterecek

Diyar sistemi, barbarlar, mevlana, düz çöp. TRT, Tövbeler Olsun şeklinde gelecek vadeden dizileri halka tanıtmaya hazırlanırken, Köprü Film’den bir proje aldı.

Gönül Dağı Gönül Dağı dizisinin hikayesi nelerdir?

Halkımızın öyküsünü TRT Haber’e yansıtan Gönül Dağı dizisinin vakaları, hayatlarını tükettikleri uzun mesafelerden mola verdikleri istasyonlara kadar geçiyor. TRT Haber’de her Pazar 21.20’de gösteriliyor.

Ferhat Eshiziz’in çekeceği dizinin adı Gönül Dağı’nın başı … Yahya Samancı’nın yöneteceği dizi İstanbul dışında çekilecek. Yelda Gürkan’ın yönetmenliğini üstlendiği “Gönül Dağı” filmi, Mustafa iftji’nin Bozkırı hikayelerinden yola çıkılarak makalelmıştır.

Gönül Dağı dizisinin kahramanları – Gönül Dağı kimdir?

Burke Atan

Gülsim Ali

Wardal Gendoruk

Shebnam Deligil

Ali Dushankalkar

Mart Turac

Gönül Dağı dizisi için kanal nedir?

Halkımızın hikayesini TRT Haber’e yansıtan Gönül Dağı dizisinin olayları, hayatlarını tükettikleri uzun mesafelerden mola verdikleri istasyonlara kadar geçiyor. TRT Haber’de her Pazar 21.20’de gösteriliyor.

Ekranda yayınlandıği tarih nelerdir?

2020 için gelecek sezonun kış olacağı söyleniyor

Gönül Dağı dizisinin kahramanı kim olacak?

Dizimizin kahramanı sanatçı Julesem Ali’dir.

Genç Türk sanatçı Gülsim Ali, Balkan yarımadası’nın Bulgaristan kentinde doğmuş, burcu Terazi burcudur, güzelliği herkesin dikkatini çekmiş, hatta Bulgaristan Güzeli uçurumışmasına katılarak yarışmayı kazanmıştır.

Kariyerine 2012 yılında başlamış, 2012’de Balkanlar’da Geçen Yaz dizisinde ekranlarda yer almış, oyunculuk becerileri çok iyi olmasına rağmen azca işi vardır çünkü rolleri özenle seçmeyi sever.

Sanatçı Golsim, bazı Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca dillerini konuşuyor, bu da insanlarla kolay kontakt kurmasını sağlıyor ve Jennifer Lawrence şeklinde ünlü Hollywood yıldızlarını da seviyor.

Türk sanatçı Gülsim Ali’nin hayatında tahsil

Sanatçı Julesim Ali, oyunculuğu çocukluğundan beri seviyordu, bu nedenle bunda başarılı oldu. Oyunculukta ustalaşmak için eğitici oyunculuk eğitimi aldı. bigün ünlü bir oyuncu olmayı umuyor. bu yüzden, ancak kabiliyetlerine güvenmiyor, bununla beraber yeteneğini mükemmelleştirmek için sanat eğitimi almayı dört gözle bekliyordu. Geçen yaz dizide ilk fırsatını kazandı ve bu onu Türk drama dünyasında ileriye taşıdı.

Gönül Dağı dizisinin kahramanı kim olacak?

Dizimizin kahramanı Burk Atan olacak, 26 Eylül 1991’de Birk Atan’da dünyaya gelen Türk oyuncu ve model.
2011 senesinde en iyi Türk manken yarışmasına katılarak “Vaat Edilen Gelecek” unvanını kazandı, ertesi yıl aynı uçurumışmaya katılarak birincilik kazandı.

Burke, 2015 senesinde dünyada ve Arap dünyasında yayınladığı genç ve acıklı dizi Girls of the Sun’a katıldı.
daha sonra bir dizi düşük yoğunluklu bir dizide rol aldı.
Onun için modellik yaptı ve 2013’te çıktı ve bu dizi onun ünlü bulunmasına yardımcı oldu.
Berk Atan şu anda Türk Beykant Koleji Güzel Sanatlar Fakültesi’ndeki dükkanında, Ve Borgo Uzbekistan dizisinde Pakistan.
.
Burke Atan “Vaat Edilen Gelecek” unvanını kazandı ve ertesi yıl aynı yarışmaya katıldı ve Birkatan Perks birinci oldu.
Burke Atan, 2015 yılında “Young Serial” dizisine ve dünyaca ünlü “Savas Martello” dizisine katıldı.

Burke Patan, 2017 senesinde dizinin baş karakterlerinden biri olarak (resim taşıyan) dizide rol almıştır.Seri dizisi 2017 Perak Atan’ın en iyi dizilerinden biri olarak bu dizide Atef Chanal karakterini somutlaştırmıştır.Bu dizide Atef Chanal karakterini somutlaştırmıştır.Atef Chanal karakterini somutlaştırmıştır.

Gönül Dağı dizisinin hikayesiyle ilgili yenilenen bilgiler
Eserin kahramanları sanatçı Erdal Gendoruk’a katıldı,
Türk starı “Erdal Genduruk” 1965 yılının Mayıs ayının onuncu gününde doğmuş, efsunk bir sanatçı ailesinden Ardal, amcası, efsunk Türk yıldızı Janer Genduruk, Ardal ailesinde sanat ve oyunculuk küçük yaşta olmasına karşın Erdal, oyuncu olarak kariyerine başlamamıştır.

başlarda müşterilere bilet satmak için beyazperde ve tiyatroda çalışan Ardal, Ardal’ın sanat ve oyunculuk sevgisini keşfetmesinin ana nedeni, Ardal’a kadar veya Arap dünyasında “Mustafa Paşa” olarak malum ilk oyununu hemen hemen on altı yaşındayken gerçekleştirmiş oldu. Şöhret öncesi üzerinde çalıştığı sahneye sık sık gelen yönetmenlere kabiliyetini göstermeye çalıştı.

Ali Dushankalkar da katılıyor Sanatçı Ali Dushankalkar 1961 Lefkoşa doğumlu ve Türkiye’de ünlü bir Kıbrıslı Türk erkek oyuncu.
Ali, 1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu’na katıldı. Dushankalkar, 40’tan fazla oyunda rol almış, biroldukça ünlü film ve dizide rol almış ve 16. Ankara Film Festivali’nde En İyi aktör ödülüne layık görülmüştür.

Türk oyuncu Ali Düşenkalkar’ın alınmasıyla dizi ve filmler

Güzel yaşam luğu 2016
hanımefendi Della 2012
Şifre Moskova 2012
2011 yöreında ay olduğu sürece uyuyamıyorum
Atat 2011
Şifre Somalia 2011
Lüks Otel 2011
Çiftliğin Leydisi 2010
Osmanlı Cumhuriyeti 2009
2008 otomobil Devrimi
Gelin 2007
Apartman yaşamı 2007
2006 beş kez
Türk oyuncu Ali Düşenkalkar’ın kazandığı ödüller
16. Ankara Film Festivali’nde En İyi aktör ödülünü kazandı.

Back to top button