Home » aktör » Burak Deniz din, canım, dizisi, bilgisi ve biyografisi
Burak Deniz, dini hakkında bilgi sahibi olan ve Müslüman mı yoksa Hıristiyan mıdır, Aşk dizisinin kahramanı Murad, kelimeleri anlamıyor, yaşını, doğum tarihini ve astronomik burcunu, sevgilisini ve duygusal ilişkilerini, dizisi ve en çok sunduğu önemli karakterler, kendisi ve kişisel hayatı hakkında tüm bilgiler ve sanatsal kariyerinin başlangıcı Bu kapsamlı rapor aracılığıyla.

Burak Deniz kimdir?

Doğum tarihi: 17.02.1991.
Astrolojik İşaret: Kova.
2020 yaşı: 29 yaşında.
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye.
Milliyet: Türk.
Müslüman din.
Yükseklik: 185 cm.
Medeni Durum: Bağlı.
Mesleği: Oyuncu.
Sanat kariyerinin başlangıcı: 2011’de başladı.
Faaliyet yılı: 2011’den bugüne.

 

Burak Deniz din, canım, dizisi, bilgisi ve biyografisi

Biyografi

Burak Deniz onyedi Şubat 1991 doğumlu olup, 29 yaşında burcu Kova burcudur, Türkiye’de İstanbul doğumludur, çocukluğunu İzmir şehrinde yaşamıştır ve ailesi küçükken ayrılmıştır. çocuk, yani annesiyle İzmir’de yaşadı. Arada bir babasını görüyor. Burak küçük yaşlardan itibaren oyunculuğu severdi. Burak, Cana kal Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okudu ve ana dalını sanat tarihi alanındaydı, mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı ve yoğun dersler aldı.

on yedinci Şubat 1991’de doğdu

Burak Deniz ve eşinin aşkı

Oyuncu Burak Deniz, özel hayatının detaylarından bahsetmekten hoşlanmasa da, uzun süredir tartışma yaratan model ve oyuncu Büsra Develi ile ilişki içinde olduğu ve ilişkilerinin haberlere kadar üç yıl sürdüğü haberleri dolaştı. Bu ayrılığın ilk sebebinin Burak’ın “Bizim Hikaye” dizisinde başrolü kendisine sunan oyuncu Nisreen Jawad Zadeh ile yaptığı ihanet olduğu bildirildi. Bushra, sosyal paylaşım sitelerinde “Günlerdir kafam karışmış kurgu haberleri ve ilişkim hakkında okuyorum, yapmamalıyım Bir ilişkinin bitmesinin sebebi ya ihanet ya da kıskançlıktır, ama Burak ile olan ilişkim, üç yıl süren, bizim rızamızla sona eren ve aramızdaki sevgi ve saygı hala karşılıklı. Nisreen bundan sonra sevgilisiyle ortaya çıktı ve o da Burak değildi, bu da onunla olan ilişkisini yalanladı.

Burak Deniz ve Beste Kökdemir ilişkisi

Buşra’dan ayrılmasından iki yıl sonra Burak kalbini aşk için yeniden açtı. Yeni aşk hikayesinin kahramanı Türk aktris Basti Kökdemir’dir ve kameralar İstanbul’daki bir mağazada ilk fotoğraflarını çektiler ve paparazzi flaşlarını görünce her biri tek başına dışarı çıktı ama gazeteciler sorma fırsatını yakaladı. İlişkiniz nasıl gidiyor? ”, Ama cevap vermediler, oyuncu Besti Kökdemir 2015 yılında Türk dizisi Tatlı Küçük Yalancılar’da Burak ile rol aldı.

Son dizisi “Ortada Kalan Aşıklar Çemberi” nin çekimleri sırasında makyaj uzmanına Corona virüsü bulaştığını ve bu virüsün sahne içinde korkuya neden olduğunu ve Burak Deniz’in dehşet verici virüsün bulaşmasından korktuğunu hatırlıyoruz. Enfekte kişiye yakındı, bu yüzden Burak, virüsün kendisine bulaşıp bulaşmadığını öğrenmek için hastanede birkaç kontrole girdi. Ateş bir süre durduruldu.

Oyunculuk alanına giren ve büyük başarılara ve geniş üne kavuşan Burak Deniz, kısa sürede çok para kazanmayı başardı ve serveti kısa sürede bir milyon doları aştı ki bu da gençliğinden dolayı büyük bir rakamdır. yaş.

Burak Deniz oyunculuğa başlıyor

Burak Deniz, 2011 yılında “College Jeonlujo” dizisinde küçük bir rol oynayarak başladığı, ardından 2012 yılında “Sultan” dizisinde daha büyük bir rol sunarak Tarık karakterini canlandırdıktan sonra sanatsal çalışmaları gelişti ve sundu. kitleler arasında adıyla tanınan Murad’ın rolü ise 2016 yılında “Aşk Kelimeleri Anlamıyor” dizisi ile oldu.

Ünlü Türk dizisi Aşk Laftan Anlamaz, 2016 yılında Murad karakterini canlandırdığı Türk oyuncu Burak Deniz’in ilk mutlak şampiyonluğudur ve rol, Burak’ın hayatında seyircinin talep ettiği büyük bir sıçrama olmuştur. Dizinin ikinci bölümü ve büyük başarı elde eden dizi, Makboula Kosif, Ida Tizjan, Zainab Asheq’in ortak yazarı olan ve Muğla Uglar’ın yönettiği bir Türk romantik komedi dizisi. İstanbul’da arkadaşıyla birlikte yaşayan ve ailesi Tekstil firmasının varisi Burak Deniz karakterini canlandıran Murad Sarselmaz’ın asistanlığını yapmaya başlayan bir hayat karakteri.

Murat Sarsılmaz karakterini canlandıran Türk oyuncu Burak Deniz dizisinde başrolde yer alan Türk oyuncu Burak Deniz, karakterini canlandıran Türk oyuncu Handa Archel ile Murad’ın hikayesini ve aşkla biten birçok macera ve çatışmadan geçen bir hayatı anlatıyor. Özün’ün hayatından, Doruk Sarsılmaz karakterini canlandıran Türk oyuncu Oğuzhan Karbi, Besan ve diğer karakterleri canlandıran oyuncu Türk Merve Çağran dizisi ilk kez Haziran 2016’da yayınlandı ve Şubat 2017’ye kadar devam etti.

Burak Deniz serisi

Burak Deniz’in Bizim Hikaye dizisindeki rolü Bizim Hikaye, büyük bir başarı ile tanışan Türk oyuncu Burak Deniz’in sunduğu en önemli dizilerden biri, ilk sezonun son bölümüne ve ikinci bölümüne kadar yüksek izleyici kitlesi elde etti. İlk kez Eylül 2017’de gösterime girdi Dizinin kahramanı Velez’e aşık olan Barış / Savaş Aktan’ın dikkatini kendisine çekmeye ve kovalamaya çalışırken karakterini somutlaştıran bir çizgi dizi dizi. Her yerde ama içinde aşka yer olmadığını gören ve dizide yaşanan olayların çizgi roman çerçevesinde döndüğünü, Barış / Savaş Aktan’ı canlandıran Türk oyuncu Burak Deniz dizisinde başrol oynadı ve Türkçe ile başrolü paylaştı. Velez ve diğerlerini canlandıran oyuncu Hazal Kaya.


2011 yılında gösterime giren ve Onur rolü olan küçük bir rolü olan “Kolej Günlüğü” adlı dizide ilk kez Türk ekranlarında yer aldı.

Ardından 2012’de gösterilen Tarık karakterini canlandırdığı “Sultan” adlı dizide rol aldı.
2013 yılında gösterilen ve Aras karakterini bünyesinde barındırdığı “Medcezir” dizisine katıldı.
Ardından 2013 yılında gösterime giren ve 2015 yılına kadar devam eden Kaçak dizisine ve Burak karakterinin vücuduna katıldı.
2015 yılında gösterilen ve Toprak karakterini canlandıran Tatlı Küçük Yalancılar dizisine katıldı.

2015 yılında gösterilen Gecenin Kraliçesi dizisine de katıldı.
2016 yılında gösterilen “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde rol aldığı mutlak başrol oyuncusu Murat karakterini bünyesinde barındırarak 2017 yılına kadar devam etti.
2017 yılında gösterime giren ve 2019 yılına kadar devam eden ve Barış / Savaş Aktan karakterini canlandırdığı Bizim Hikaye dizisine de katıldı.

2018 yılında gösterilen ve Ozan karakterini canlandıran “Arada” dizisine katıldı.
Daha sonra 2020 yılında gösterilen ve Kadir Bilmez karakterini canlandırdığı son sanatsal çalışması olan “Yarım Kalan Aşklar” adlı diziye katıldı.

close